גור ויובל עושים כסף מהיר משוד הומואים מבוגרים, במטרה להתחיל חיים חדשים בחו"ל. כשהם מגיעים לסכום הכסף המבוקש, אירועים בלתי צפויים גורמים לגור לשקול מחדש את הזוגיות עם יובל ואת האמצעים להגשמת מטרתם המשותפת.

אדי טפרו – במאי ותסריטאי

בוגר בי"ס לקולנוע וטלוויזיה "סם שפיגל" בירושלים, עם ציון לשבח בפרס הבמאי המצטיין של המחזור לשנת 2008. התסריט לפיצ'ר הראשון שלו "מקום פרטי" מבוסס על סרטו הקצר "אדום, אדום" שהשתתף במעל 30 פסטיבלים בינלאומיים וזכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים הקצרים בניו-יורק בקטגוריית LGBT, בפרס הסרט הישראלי הקצר הטוב ביותר בפסטיבל TLVfest בת"א ובבחירת הקהל בפסטיבל Out In The Desert באריזונה ונמכר להפצה מסחרית בארה"ב ובאירופה.

סתיו מרון – מפיקה

בוגרת בהצטיינות מסלול הפקה יוזמת בבית הספר לקולנוע ולטלוויזיה סם שפיגל, ירושלים, לשנת 2014. יזמה והפיקה את סדרת הסרטים "מכתב אהבה לקולנוע". פרויקט קולנועי ייחודי של עשרה סרטים קצרים באורך 4 דקות כל אחד, אותם ביימו עשרה במאים ובמאיות מהבולטים בישראל. הפרויקט, שהוצג לראשונה במסגרת פסטיבל חיפה, הוקרן עד כה בלמעלה מ-500 הקרנות בבית הקולנוע בישראל ובערוצי הסרטים של "יס". כמו כן הוקרן בפסטיבלים רבים, ביניהם: פסטיבל ברלין 2015-  מעומדות הסרט הקצר עם הסרט " למה", בימוי : נדב לפיד. פסטיבל לוקרנו 2015- מועמדות הסרט הקצר עם הסרט " שיקוף", בימוי: אוסי ואלד. מיד לאחר סיום לימודיה, פתחה את חברת ההפקות "פרדס".

בימים אלה מפיקה את הסרטים: "הבשורה על פי אבא שלי", עלילתי באורך מלא, בימוי: דני רוזנברג. "הקרב האחרון של פפה", דוקומנטרי באורך מלא, בימוי: מיכאל אללו.

 

צוות

מפיק/ה: סתיו מרון | תסריט: אדי טפרו