כפי שפרצה אל חיינו בסערה, כך גם חוזרת ריף כהן מחופשת הלידה ולא מפסיקה לחדש בעזרת רוחות רעננות של יצירה ואסתטיקה בינלאומית. ריף חוזרת לבמה במופע חדש לרגל צאת האלבום השני "A LA MENTHE" (בטעם מנטה).

האלבום החדש של ריף הוא בדיוק כמו שמו A LA MENTHE  "בטעם מנטה" הברקה טעימה ורעננה נוספת מבית היוצר של אחת היוצרות הייחודיות בארץ.

באלבום החדש ריף ממשיכה לשכלל את הפיוז'ן המרתק המזוהה עם יצירתה בין מוסיקה אפריקאית, ערבית  ורוקנרול אך תמיד שומרת על הרעננות ולא מפסיקה לספוג השראות חדשות, מאז שפרצה אל חיינו כמשב רוח רענן לפני כשלוש שנים ועד היום, כשהיא נחשבת לאחת ממובילות הדור החדש של מוסיקאים שפועלים בז'אנר הים תיכוני המודרני.

עם צאתו  של אלבום הבכורה  A PARIS  ב 2012  נחשפנו לעולמה הצבעוני של ריף  – משחק מתמיד בין האוריינטאלי לאורבני, שירים העוסקים  בדמות המהגר החדש בעולם בו הגבולות פתוחים ומרגיש בבית בכל מקום שבו הוא נמצא. שני השירים הראשונים מתוך אלבום הבכורה A paris  ו J'aime   לוו בקליפים בבימויה של ריף עצמה וזכו למילוני צפיות ביוטיוב ואינספור השמעות בתחנות הרדיו, במהלך אותה שנה כיכבה בכל כלי התקשורת בארץ  והוגדרה לא פעם כתופעה יוצאת דופן שהגדירה סוג חדש ואיכותי של מוסיקה מזרחית ואתנית בישראל. כעת ריף חוזרת עם אלבום חדש ואתם מוזמנים להתאהב שוב.

בשותפות עם מרכז נתיבים

 

חגי פרשטמן-תופים//אליסף בשירי-עוד,פרקשן ובס

עטר מיינר-מחשב וקלידים//עופר מזרחי-גיטרות וחצוצרה

https://www.facebook.com/riffcohen

 https://www.youtube.com/reefkok