באשיר (36) , משורר פלסטיני גולה , יוצא למסע כפוי לדרום הר-חברון יחד עם דוד (71) ,בעל מפעל יהודי מעורער, למצוא משאית ברזל גנובה ואהבה אבודה. זהו סיפור שמתרחש במהלך 48שעות ובו שני זרים שמתחילים כיריבים הופכים לשותפים למסע שבו כל אחד עוזר לשני להשיג את היקר לו מכל.

יוסי ארצי במאי ותסריטאי: 

יוסי ארצי הוא במאי ותסריטאי, בוגר החוג לקולנוע של אוניברסיטת ת"א. גדל בישראל ובקולומביה. סרטיו הקצרים העלילתיים והדוקומנטריים כמו גם קליפים שעשה הוצגו בפסטיבלים רבים ברחבי העולם והוקרנו בתחנות טלוויזיה במדינות שונות כגון ארה"ב, צרפת וישראל. היה פעיל בארגון 'קו סיוע לעובדי חוץ' שנתן מענה לבעיות של עובדים זרים ופליטים בישראל. עובד כרגע על סרט עלילתי באורך מלא ששמו 'אנשי הברזל' .

פילמוגרפיה:

2014 -'אושר עטוף בשמיכה' (במאי,מפיק,תסריטאי) דרמה , 52דק'. זוכה פרסי בימוי, תסריט ומוסיקה מקורית בפסטיבל "גשרים" ביוון.

2012 – 'בעין הסערה', (תסריטאי) דוקומנטרי, 68דקות, זוכה מלגת סאנדנס . זכה בפרס בפסטיבל DocMiami  ,The Japan Foundation President’s Prize.

2011 -'ליסה ומיכאל' , (במאי ותסריטאי) עלילתי, 28דקות. פסטיבל קלרמונט-פרנד(צרפת),זום-פסטיבל(פולין), פסטיבל JCPowerHouse(ארה"ב).

2008 –  'בר הופמן 15' (במאי), דוקומנטרי. הוקרן בערוץ 8במסגרת הסדרה 'בתים בעיר'.

2005 – אינקוגניטו' (במאי ותסריטאי), עלילתי, 42דקות. זוכה פרס איגוד המבקרים בפסטיבל ברנו- צ'כיה והוקרן בסינמטקים ברחבי הארץ.

טוני קופטי – מפיק:

טוני קופטי נולד ביפו בשנת 1980. הוא סיים את לימודיו במכללה למנהל שבראשל"צ בשנת 2002 כהנדסאי בניין. בשנת 2004, טוני עזב את תחום ההנדסה בכדי להגשים את חלום ילדותו ולעבוד בתעשיית הקולנוע. מאז, עבד טוני כמפיק בפועל וכמנהל הפקה בעשרות סרטים, ביניהם הסרט עג'מי של סכנדר קופטי וירון שני (ינוסן הפקות), שהיה מועמד לפרס אוסקר לסרט הזר הטוב ביותר, הסרט THE GOLGOTHA FILES בבימויו של זולטן ספירנדלי (UFA Fernseh Production), סרטה עטור הפרסים של נינה מנקס התפרקות (טרנספקס הפקות), הסרט השוטר של נדב לפיד שזכה בפרס ברדלס הכסף בפסטיבל לוקארנו 2011 (לילה סרטים). בשנת 2011, טוני ואחיו ג'יריאס הקימו את פרסקו, חברת הפקה צעירה ודינאמית המספקת שירותי הפקה ומימון לסרטים בעלי סטנדרטים הפקתיים גבוהים.

כיום פרסקו מפתחת את הפרוייקטים הבאים, אשר יצולמו במהלך שנת 2016 – 2017:

לילהאמר          סרט עלילתי באורך מלא מאת יניב ברמן.

עכו חלומות      סרט עלילתי באורך מלא מאת דניאל וקסמן

מינוטאור           סרט עלילתי באורך מלא מאת נינה מנקס.

אנשי הברזל     סרט עלילתי באורך מלא מאת יוסי ארצי

אולוויז עיב         סרט עלילתי באורך מלא מאת סכנדר קובטי

 

צוות

מפיק/ה: טוני קופטי | תסריט: יוסי ארצי