אחרי ציפיה רבה בקרב המעריצים בארץ ובעולם , האלבום החדש של ג'ייויוז DAYS 401  יראה אור ביוני הקרוב.  האלבום ממשיך את המגמה המוצלחת של שילוב בין אלמנטים אלקטרונים לכלים חיים, אשר עם השנים הפכה מזוהה עם היצירה של  J.Views ושל יונתן דגן בפרט. האלבום הוקלט בשנה האחרונה כאשר תהליך ההלקטות תועד בפרויקט מיוחד וראשון מסוגו – ה DNA PROJECT, אתר זוכה פרסים שבו קטעי וידאו וסאונד יפהפיים מתהליך ההקלטות, ממצפה רמון דרך איסלנד ועד נאשוויל..

דגן מתמיד בפעילות ענפה מניו יורק, לשם העתיק את מגוריו לפני כשבע שנים, כאשר ההופעות של ההרכב בישראל הפכו בשנים האחרונות לשם דבר בקרב חובבי המוזיקה, עם ערבים בלתי נשכחים ומלאים עד אפס מקום מצפון ועד דרום. אלקטרו, אייטיז, צ'ילאאוט, ברייקביט ועוד – דגן הוא אמן ואשף בעירבול סגנונות וז'אנרים. על הבמה עם הרכב חדש הכולל כלי נשיפה, חטיבת בס תופים משופעת גרוב והזמרת המופלאה דנישה אודיג'י,  בניצוחו של דגן שמביא את חווית ה LIVE  אל המקסימום ומציג ביצועים ללהיטים האהובים  - FAR TO CLOSE, SMOOTH CRIMINAL , SALTY AIR  ועוד לצד טעימה ראשונית מתוך האלבום החדש.

בלי חברות תקליטים, בלי ספינים ובלי לחרוש במות – הקהל שהוא חלק בלתי נפרד מהעשייה, צבא האמת של J.VIEWS , ממשיך לגדול. פייסבוק, טוויטר ויוטיוב הם האצטדיון של דגן, מהסטודיו הביתי אל מאות אלפי מעריצים ברחבי העולם ומשם למועמדויות לפרסי הגראמי וה MTV, קמפיינים גדולים וחיבוק תקשורתי בארץ ובחו"ל, ממגזין טיים ועד אתר באזפיד ששיבחו את היוצר פורץ הדרך מישראל. האלבומים של J.VIEWS  הנפיקו אין ספור שירים שמהדהדים עד היום. לאורך שנות העשייה של דגן עברו תחת מקלדתו עשרות אמנים: מובי, קינגס אוף לאון, אינפקטד משרום, אברהם טל הם רשימה חלקית ביותר וגם באלבום החדש צפויים שיתופי פעולה מפתיעים – בין היתר עם GOTYE, סולנה של להקת  RYHE ועוד.

 Jonathan Dagan - computers, vocals, guitar, bass, keys

Denitia Odigie – vocals, guitar, bass, keys

Ofer Levy - drums, samples

Tomer Rabinowitz – trumpet, guitar, bass, keys

http://jviewz.com/

https://www.youtube.com/ViewzOfficial/videos

https://www.facebook.com/J.Viewz/