ארז, (18) ונבו, (17) שני שחיינים מצטיינים בנבחרת ישראל, שואפים להגיע למדליית זהב. באימוניהם המשותפים לאולימפיאדה, ארז מתאהב בנבו ומבין שעבורו זכייה במדלית זהב היא הרבה פחות חשובה מזכייה בליבו של נבו.

במאי – אדם קלדרון:

נולד בשנת 1981 בקיבוץ בארי, חי ועובד בתל-אביב בתור במאי, תסריטאי, מעצב תלבושות, מעצב אמנותי ומלחין.

בהיותו בן תשע שנים החל במסלול השחייה המקצועית, ועד שנתו ה-21 השתייך כשחיין מקצועי לנבחרת ישראל בשחייה. בשנת 2003 עבר לגור בברלין על מנת לכתוב, להלחין ולהקליט את אלבום האולפן הראשון שלו- 'אדם' שיצא בשנת 2005. בשנת 2009 חזר לארץ על מנת להתחיל בהפקת סרט הקולנוע הראשון שלו 'פרחים של מרציפן'. נוסף לתסריט שכתב הוא גם עיצב את ההלבשה והלחין את הפסקול. משנת 2013 מעצב תלבושות עבור יסמין גודר- קבוצת ריקוד למופעים CLIMAX ,Lie Like A Lion, Common emotions.

בשנת 2013 הוא היה מועמד לשני פרסי אופיר עבור עיצוב תלבושות ועיצוב אמנותי בסרט הקולנוע "שש פעמים" של יונתן גורפינקל. בשנת 2014 הוא היה מועמד לפרס אופיר עבור עיצוב תלבושות בסרט הקולנוע שאותו ביים וכתב 'פרחים של מרציפן'. כמו כן היה מועמד לפרס התיאטרון על עיצב תלבושות להצגה 'מיץ מיץ לימונדה' בתיאטרון חיפה. בשנת 2015 זכה בפרס יוצר ויצירה בפסטיבל קולנוע דרום לפיתוח התסריט "השחיין". בשנת 2015 כתב ביים והפיק את הסרט הקצר "לפני השבירה' שהוצג בניו יורק ובמילאנו.

‫מפיקה – נעמה פיריץ:

נעמה פיריץ בוגרת החוג לקולנוע בschool of visual arts בניו יורק. נעמה עובדת בתעשיית הטלויזיה והקולנוע למעלה מ20 שנה. נעמה הפיקה מספר רב של סרטים וסדרות דוקומנטריות בינהם ״שש על שישים״ בבימוי ענת זלצר (2008), מסעות הברווז (2007) בביומי גבריאל ביבליוביץ׳, האזרחית אלוני בבימוי ענת סרגוסטי(2008), כמו גם את סרטיה של האמנית יעל ברתנא, בינהם הטרילוגיה הפולנית שייצגה את פולין בביאנלה בונציה. אחרי שנים רבות כמפיקה עצמאית, נעמה פתחה את חברת ההפקות שלה וכרגע מפיקה כארבעה סרטים דוקומנטרים שני פיצ׳רים בפיתוח, ועוד פרויקטים בפיתוח.

צוות

מפיק/ה: נעמה פיריץ | תסריט: אדם קלדרון