קבוצה של גברים, בחורים צעירים ובורגנים בגיל העמידה, משחקים במשחק פיינט-בול במעמקי יער עבות. הצעירים לבושים בבגדים יומיומיים וקיציים, המבוגרים במדי הסוואה צבאיים, שמשתלבים היטב בסביבה המיוערת. "חייבים לתפוס את השטן" מכריז בשלב מסוים אחד המבוגרים. בנקודה מסוימת המשחק נעצר לטובת ארוחת צהריים דשנה. כל משתתפי המשחק מסבים סביב שולחן האוכל. השיחה הקולחת עוסקת בענייני דיומא: המסכות המוזרות שהמשתתפים לובשים במהלך משחק הפיינט-בול, סוגי הז'אנרים של סרטים בכיכובו של ארנולד שוורצנגר-השרירן ההוליוודי וקיומו של אי מסתורי באזור ובו קברים של שכירי חרב ולוחמי גרילה מתקופת מלחמת האזרחים הארגנטינאית.

מכאן השיחה מגיעה לדיון פוליטי נוקב ומתוח, כשפתאום אחד המשתתפים המבוגרים שולף את אקדחו הנוצץ ומציג אותו לראווה מול כולם. המבוגר השני לוקח ממנו את האקדח, מכוון אותו לאחד הצעירים ולוחץ על ההדק. האקדח אינו טעון, אך הצעיר כן. הוא עוזב בחמת זעם את שולחן הארוחה. הקבוצה חוזרת למשחק אך האווירה משתנה באופן מהותי.

צוות

תסריט: בנחמין ניישטאט | משתתפים: חורחה בוט, מרסלו פומפיי, אנדרס קוארנטה, כריסטיאן ווילאלבה | צילום: חוזה מריה גומז | עריכה: בנחמין ניישטאט | פסקול: רוני טרוקר