מפגש ודיון בנושא הפקה ויזמות בטלוויזיה בישראל

בהשתתפות מפיקות בכירות בתעשייה ובשיתוף עם איגוד המפיקים ופורום הקולנועניות ויוצרות הטלוויזיה בישראל

משתתפות:

טמירה ירדני (טדי הפקות), דקלה ברקאי (אבוט-ברקאי הפקות), מריה פלדמן וליאת בנאסולי (טנדר הפקות) ויו”ר איגוד המפיקים ענת אסולין (ענת אסולין הפקות) ויפעת פרסטלניק (סרטי יפעת פרסטלניק)

טמירה ירדני
תמונה טמירה ירדני צילום ינאי יחיאל
טמירה ודודו ירדני הקימו את טדי יזמות והפקות ב1973 כחברת הפקות שניהלה זמרים ואמנים בולטים. עם הקמת הטלוויזיה המסחרית בישראל התמקדה החברה בתחום הטלוויזיה (עם סדרות מצליחות ואהובות כמו “שמש”, “הקומדי סטור”). היום טדי היא אחת מחברות ההפקה הגדולות ובעלות ההשפעה בשוק הטלוויזיה הישראלי עם תכניות כגון “כוכב נולד” ו”בית ספר למוסיקה”, סדרות כמו “תא גורודין”, זוכת פרס האקדמיה בתחום הבימוי, ו”סברי מרנן” וסדרות ותכניות לילדים (“הפיג’מות” למשל).
 
ליאת בנאסולי ומריה פלדמן
RAK_9684
הקימו את חברת ההפקות TENDER  בתחילת 2011 ומאז החברה הפיקה מספר רב של סדרות מצליחות ומוערכות, ביניהן: “חטופים”, שתי עונות של הפרלמנט”, זוכת חמישה פרסי האקדמיה, ביניהם שנתיים ברציפות פרס ל”סדרה הקומית הטובה ביותר” ופרסי השחקן והשחקנית, וסדרת הדגל המוערכת של יס “פאודה”. כמו כןTENDER  סיפקה שירותי הפקה לצילומים בישראל של הסדרות האמריקאיות HOMELAND  ו DIG . בימים אלה TENDER נמצאת בשלבי סיום של הפקת סדרת מתח חדשה “כפולים” שעתידה לעלות בסוף 2015; וכן בשלבי פיתוח שונים של מספר פיצרים וסדרות דרמה נוספות.
 
 
דקלה ברקאי 
מפיקת קולנוע וטלוויזיה, בוגרת החוג לקולנוע ולטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. הקימה את חברת ההפקות אבוט-ברקאי בשותפות עם מפיק הטלוויזיה איתן אבוט. בין סדרות הטלוויזיה הבולטות שהפיקה: “סרוגים”, זוכת פרס האקדמיה – “הסדרה הטובה ביותר”, “מתי נתנשק” שזכתה לרימייקים ומכירות בארצות שונות בעולם ה, והסדרה “שטיסל”, זוכת 11 פרסי אקדמיה וביניהם פרס “הסדרה הטובה ביותר”. הפיקה גם את סרטי הקולנוע “סיפור קיץ” ו”היו לילות”, ואת הסרטים התיעודיים “רעות”, זוכה פרס הביכורים בפסטיבל דוקאביב, ו”הביטחוניים” שהופק בשיתוףARTE   צרפת וזכה בפרס מיוחד בפסטיבל סאנדנס. דקלה מעידה על עצמה כי “חשוב לי להיות מעורבת יצירתית בסדרות ובסרטים אותם אני מפיקה”.
ענת אסולין – יו”ר איגוד המפיקים
תמונה של ענת אסולין
יפעת פרסטלניק – יו”ר איגוד המפיקים
תמונה של יפעת

igudTedy Logo 4 printforum_logo2לוגו טנדר

dikla.barkai