:המכללה האקדמית ספיר מציגה
Hebrew (Israel)English (United Kingdom)


"ארץ נהדרת": עולה על כל דמיון - או מציאות

סדנת טלוויזיה

דוד ליפשיץ ("מסודרים"), כותב ראשי זו העונה השביעית של "ארץ נהדרת" ומיוצרי התוכנית המצליחה, ידבר על תהליך היצירה והכתיבה ל"ארץ נהדרת", על התפתחות התוכנית בין העונות השונות, על עבודת הצוות ועל העבודה עם הטאלנטים תוך הקרנת דוגמאות וקטעים משיאי התוכנית. בימים אלו צוות היוצרים והשחקנים עובדים על עיבוד התוכנית לסרט באורך מלא.

בהנחיית: דוד ליפשיץ

הסדנא מתקיימת באדיבות קשת

יום ב', 31.5, 10:00, המרכז לאומנויות הבמה
 

"פרומו" – המנוע השיווקי ואחד ממפתחות ההצלחה של "קשת"

סדנת טלוויזיה

עודד תבור וגיא ליברמן מנהלי הקריאטיב הבכירים של מחלקת הפרומו של קשת יספרו ויסברו מתוך ניסיונם הרב על תהליך יצירת הפרומואים, מה חשיבותם ומה הופך פרומו למוצלח.

בהנחיית: עודד תבור וגיא ליברמן

הסדנא מתקיימת באדיבות קשת

יום ב', 31.5 , 11:30, המרכז לאומנויות הבמה
 

מבט מבפנים: כתיבה ושיווק סדרות בהוליווד

סדנת טלוויזיה

קריסטין ניומן, תסריטאית בכירה בתעשיית הטלוויזיה בהוליווד, תדבר ותסביר מניסיונה האישי ומנקודת מבטה הייחודית והמשעשעת על מבנה תעשיית הטלוויזיה בארה"ב, על תפקידי התסריטאי השונים, על השלבים השונים בקריירת הכתיבה, על פיתוח ומכירה לרשתות האמריקאיות ועל תהליך כתיבת הסדרות המפורסמות והמצליחות בעולם.

בהנחיית: ענת סלע ענבר

יום ב', 31.5, 15:00, המרכז לאומנויות הבמה
 

עיתונות, טלוויזיה ומחויבות חברתית

סדנת טלוויזיה

מחויבות חברתית היא אבן יסוד בלימודי המסלול לעיתונות טלוויזיה בבית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר. שלושה פרויקטי גמר המשקפים זאת ישמשו בסיס לדיון; כתבתם של נועה חזן, עדי טובל ודני מור מציגה תחקיר על הקשרים המורכבים בין צעירים בדוויים בוגרים לבין קטינות יהודיות. אירנה אפשטיין, שירה מוזס–הררי ומאיה רודניצקי מגישות כתבת תחקיר על ההשפלה שחווים בני הפאלשמורה הנדרשים לעבור מילה שנייה. כתבה דוקומנטרית–אישית שהכינו דנה מזרחי, דפנה סיבוני וחן פרחי מגוללת את היחס למשפחת עולים מלוב, שבנם נהרג בשנות החמישים מכדור תועה של חייל צה"ל.

בהשתתפות עיתונאי ויוצרי טלוויזיה וכן יוצרות הכתבות
בהנחיית: יובל גוז'נסקי

יום ד', 2.6 , 17:00 , המרכז לאמנויות הבמה
 
עיצוב האתר: אולגה גולצר