/דף הבית//איך להגיע אלינו//צור קשר//ברכות//חסויות//תודות//צוות//English //כניסה לצוות
סדנת אנימציה - תהליכי עבודה ביצירת סרט אנימציה

אבי פיז'ו  ורג'ינה  פסואה, אנימטורים עצמאיים מפורטוגל, שסרטיהם זכו בפרסים בין-לאומיים רבים, יסבירו על תהליכי יצירת הסרט - A Tragic Story  With Happy Ending בשלבים השונים של העבודה עליו.

 
��������, 07/06, 12:00  המרכז לאומנויות הבמה 
 
סדנת טלוויזיה - משפחה בטלוויזיה: בין דוקו לריאליטי
נילי קלימובסקי עורכת ראשית של העונה השלישית של הסדרה המצליחה 'אמא מחליפה' וסדרת דוקו' חדשה על משפחות, תדבר על הדומה והשונה שבין דוקו לריאליטי, על ייצוג ודימוי של משפחות בטלוויזיה ועל הדילמות המוסריות של עורך בתחום תוך הקרנת קטעים חדשים ומרתקים.
הסדנא מתקיימת באדיבות קשת
 
��������, 07/06, 16:00  המרכז לאומנויות הבמה 
 
סדנת אנימציה - יצירת וידאו קליפ תלת מימד

יצירת סרטון אנימציה משלב הרעיון ועד השלב הסופי של הקליפ המוגמר תוך שמירה על החוקים השמרנים ושילוב רעיונות ספונטאניים. יינתנו כלים לשמירה על סדר וצמצום הפתעות לא קרויות למינימום במהלך העבודה. כמו כן ידונו השאלות המהותיות כגון: איך ניגשים לעבודה על קליפ תלת מימד עם צוות גדול?  ואיך מוזיקאי בא לידי ביטוי בהפקת סרטון ויזואלי למוזיקה שהוא הלחין. בהנחיית גיא בן שטרית וטליה צור.

 

������, 08/06, 12:00  המרכז לאומנויות הבמה 
 
סדנת אנימציה - עבודה בתהליך

הקרנת עבודות קצרות של סטודנטים ממסלול אנימציה ומסלול פסקול  במחלקה לקולנוע וטלוויזיה המכללה האקדמית ספיר, שנעשו במהלך שבוע מרוכז של סדנא בהנחיית  אבי פיז'ו ורג'ינה פסואה.

 

������, 08/06, 14:00  המרכז לאומנויות הבמה 
 
סדנת אומן - קרלוס רייגאדס

קרלוס רייגאדס, גדול במאי מקסיקו בהווה יתארח לדיון מקיף ומעמיק ביצירתו. במסגרת הדיון יוקרנו ויידונו קטעים מסרטיו של רייגאדס. כמו כן, יבחנו שיטות העבודה הייחודיות שלו ותפיסת עולמו הקולנועית. בהנחיית אדם זסלבסקי ורוג'ר קוזה.

 
��������, 09/06, 13:30  אולם 2 
 
סדנת אומן - בימוי שחקנים לא מקצועיים - (Non Actors)

סכנדר קובטי וירון שני, יוצרי הסרט "עג'מי", יקימו סדנה בה יחשפו את שיטות העבודה הייחודיות שפיתחו במהלך העבודה על סרטם. הבמאים עבדו במשך 10 חודשים בסדנת משחק אינטנסיבית עם שחקנים לא מקצועיים (Non Actors) ישראליים ופלסטיניים והתוצאה מטלטלת ומעוררת השראה. במסגרת הסדנא יתארחו במאי הסרט יחד עם איברהים (מאלק) אחד מגיבורי הסרט וידברו על תהליכי העבודה. כמות משתתפים מוגבלת.

הסדנא מתקיימת בתמיכת קרן הקולנוע הישראלי

 
��������, 09/06, 16:00  משכן אלה 
 
סדנת טלוויזיה - 'מה אתם הייתם עושים?'
חיים הכט ('בין כרכור לסינגפור', 'רישיון להרוג', יצאת צדיק') ממשיך במסע ההתבוננות שלו על החברה הישראלית בסדרה חדשה הבוחנת דילמות מוסריות. "מה אתם הייתם עושים?" (שם זמני) התוכנית היא עיבוד מקומי משוכלל לפורמט אמריקאי: עוברים ושבים מעומתים ומאותגרים בסיטואציות המעלות שאלות מוסריות ומתועדים במצלמה נסתרת.
הסדנא מתקיימת באדיבות קשת
 
��������, 09/06, 18:00  משכן אלה 
 
סדנת אומן - מסרט גמר לפיצ'ר ראשון
ערן מירב, במאי הסרט "ציון ואחיו", ידבר על התהליך שעבר מסיום סרט הגמר שלו במסגרת בית הספר לקולנוע ע"ש סם שפיגל ועד לבימוי הפיצ'ר הראשון. במסגרת הסדנא יוקרן סרט הגמר של מירב "אנדרדוג" וסרטו הראשון באורך מלא "ציון ואחיו" ינעל את הפסטיבל. בהשתתפות: אסף אמיר, מפיק "ציון ואחיו".
הסדנא מתקיימת בתמיכת קרן יהושע רבינוביץ' - פרויקט קולנוע
 
��������, 11/06, 16:00  אולם 2 
 
סדנת טלוויזיה - 'פולישוק'

הקרנת פרק ומפגש עם היוצר שמואל הספרי על הסדרה החדשה שיצר כתב וביים: "פולישוק". סדרת דרמה קומית פוליטית חדשה על חבר כנסת שמתמנה כנגד כל חסרונותיו ובאורח אופייני לממשל בישראל לשר לקידום חברתי בממשלה. סדרה המתארת בהומור ובציניות אך גם בכאב את המציאות הפוליטית בישראל.
הסדנא מתקיימת באדיבות קשת

 
��������, 11/06, 17:00  המרכז לאומנויות הבמה