/דף הבית//איך להגיע אלינו//צור קשר//ברכות//חסויות//תודות//צוות//English //כניסה לצוות
אורחים מחו"ל
קרלוס רייגאדס
CarlosReygadal נולד ב-1971 במקסיקו סיטי. למד משפטים בלונדון והתמחה בסוגיות של קונפליקטים אלימים ושימוש בכוח, עבד עבור האו"ם ועבור משרד החוץ של מקסיקו. רייגאדס החל לביים סרטים קצרים ב-1998. ב-2002 הוצג יפן, סרטו הראשון באורך מלא, בפסטיבל הקולנוע של רוטרדם ובמסגרת "שבועיים של במאים" בפסטיבל קאן. סרטו השני, מאבק בשמיים, נבחר לתחרות הרשמית של פסטיבל קאן 2005. אור חרישי, סרטו השלישי, זיכה אותו בפרס חבר השופטים בפסטיבל קאן 2007.
 
טיירי מישל
Th-Michel_2- נולד ב-1952 בשרלואה, בלגיה. בגיל 16 למד קולנוע במכון לאמנויות ולטלוויזיה בבריסל לשם חזר לאחר מספר שנים כמרצה לקולנוע. ב-1973 החל לעבוד כבמאי עבור הטלוויזיה הבלגית והיה אחראי ליצירת מספר תוכניות. רבים מסרטיו עוסקים ביבשת אפריקה ובהשפעות שהותיר אחריו הקולוניאליזם. ביים למעלה מ-20 סרטים דוקומנטריים לאורך קריירה של כעשרים שנה. סרטו האחרון, עסקי קטנגה, הוקרן בפסטיבל FESPACO בבורקינה פאסו ובפסטיבל VISIONS DU REEL בניון, שווייץ.
 
אוסוולד לואט-הלדה
במאית קולנוע תיעודי מקמרון. אוסוולד עבדה במשך מספר שנים כעיתונאית. הסרט הראשון שמשך אליה את תשומת הלב העולמית היה מעבר לכאבים שנעשה ב-2003 ועסק באסיר קמרוני שנדון ל-4 שנות מאסר עבור פשע קל שביצע ובסופו של דבר נכלא ל-33 שנה. סרטיה זיכו אותה במספר פרסים בינלאומיים. סרטה האחרון עסקים שחורים זכה בפרס הברונזה בפסטיבל הקולנוע FESPACO בבורקינה פאסו.
 
רג'ינה פאסואה
Regina-Folimage נולדה ב-1969 בקוימברה, פורטוגל. בעלת תואר באמנות מאוניברסיטת פורטו. ב-1992 הצטרפה לחברת ההפקה Filmógrafo כאנימטורית. ב-1999 ביימה את סרטה הראשון הלילה, שזכה ב-9 פרסים בינלאומיים. סרטה השני סיפור טרגי עם סוף שמח (2005) זכה ב-50 פרסים בינלאומיים.
 
אבי פיאז'ו
Foto_Abi נולד ב-1956 בפורטוגל. בעל תואר מבית הספר Oporto  לאמנות. ב-1984 ייסד את חברת ההפקה לאנימציה Filmógrafo, בה שימש כמפיק וכיועץ אומנותי. כבמאי התנסה במגוון רחב של טכניקות אנימטוריות. הוא נוהג לקיים סדנאות והכשרות באנימציה בכל רחבי העולם. ב-2002 הוא ייסד את חברת ההפקה האנימטורית Ciclope Filmes.
 
פיליפה סזאר
Filipa_Cesar נולדה ב-1975 בפורטו, פורטוגל. אמנית וידיאו החיה ויוצרת בברלין. בעלת שני תארים באמנות מאוניברסיטת פורטו ומאוניברסיטת ליסבון. הציגה במיטב הגלריות החשובות של אירופה. עוסקת בחקר האימאג' ובשאלות של רפלקסיביות.
 
אריאל סיפל
Ariel-Cypel במאי תיאטרון צרפתי ומנהלו של המרכז לתרבות אלטרנטיבית "קונפלואנס" בפריס. סיפל אצר מספר תוכניות קולנוע ייחודיות במהלך השנים האחרונות, ביניהם תוכנית המוקדשת לבמאי מרסל אופולס, תוכנית סביב קולנוע אלג'יראי וקולנוע ישראלי דוקומנטארי. סיפל הוא אוצר שותף של התוכנית האפריקנית בפסטיבל השנה.
 
ז'רום ברון
jeromebaron נולד ב-1970 בנאנט, צרפת. למד קולנוע במספר אוניברסיטאות בצרפת ביניהם סן-דניס והסורבון. לימד היסטוריה של הקולנוע ואסתטיקה באוניברסיטת פואטייה ובאוניברסיטת נאנט. ממקימי פרויקט "הסינמטוגרף", בית קולנוע ציבורי שידוע בקולנוע המקורי והתובעני שהוא מקרין. החל מ-2004 אחראי על התוכנית ועל הבחירה הרשמית בפסטיבל שלוש היבשות בנאנט.
 
רוג'ר אלן קוזה
rogeralankoza אוצר ומבקר קולנוע מארגנטינה. חבר בארגון הבינלאומי של מבקרי הקולנוע FRIPESCI ומבקר הקולנוע הראשי של העיתון La Voz del Interior בעיר קורדובה שבארגנטינה. מנהל שלושה מועדוני קולנוע במחוז קורדובה ומשמש מנהל אמנותי של פסטיבל הקולנוע של העיר לה קומברה. החל מ-2006 קוזה הינו אוצר המדור VITRINA המוקדש לקולנוע מהעולם האיברי והלטינו-אמריקני בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי של המבורג.