/דף הבית//איך להגיע אלינו//צור קשר//ברכות//חסויות//תודות//צוות//English //כניסה לצוות
תודות
המכללה האקדמית ספיר:
מוחמד אבו עאבד, אלון גייר, שני שושן, תמי עטר, מרינה קוגס, אירית טויטו, לביא מגן, נורית אופיר, מרסל פרץ, רימון לוי, דותן שור, נתן מהדקר, יאן גילביץ', קובי זויגי ואודי, נתי שיפר, אורי די־נור, סוניה בוזגלו, סוניה אוחיון, תקווה מדינה, ישראל קקון, מלכה דון, לירון בילדר, יואל צדיקביץ, אלי מזוז, פרלה גליקוביץ, מאוריציו סדן
צוות המחלקה לאומנות הקולנוע והטלוויזיה:
עוזי אדם, אורי סיוון, דר' ענר פרמינגר, ענת אבן, לינה צ'פלין, ברכה זיסמן, מיקי כהן, דר' דפנה סרינג, דני מוג'ה, שלמה וזאנה, ענת ענבר, יעל ענבר, ריקי אריכא, שלומי אלקבץ, לסניק גיל, רינת רביד, יוליה מיכין גינזבורג, דנה לבבי, גבי יונס אהרוני, ניסים אוחנה, אילן שניידר, שלמה אביטל
משרד התרבות והספורט: שרה - לימור לבנת, מנכ"ל משרד התרבות והספורט - יהורם מלכא, ראש מנהל תרבות - מיכה ינון רכזת בכירה תחום קולנוע - אתי כהן
המועצה הישראלית לקולנוע: יו"ר המועצה הישראלית לקולנוע - מיכה חריש, חברי המועצה הישראלית לקולנוע על תרומתם לקידום הקולנוע הישראלי
לשכת המשנה לראש הממשלה, השר לפיתוח אזורי והשר לפיתוח נגב- גליל: השר - סילבן שלום, מנכ"לית - אורלי יחזקאל דוברת- אורית טייכר, הגר קאופמן, מדינה (מדי) אלוני
הרשות לפיתוח הנגב: מאיר סהר - מנכ"ל, אסף סיידה
ביה"ס לסאונד: תמי עטייה, אורי רשף
משרד הדיקן: דיקן הסטודנטים - אלון גייר, דגנית אופק, נטלי נורילוב, קרן דהן, איילת ברעם־וייס
היחידה למעורבות חברתית: מנהלת היחידה - קמילה לנדסקינד, נורית ארזי -דחוח, נעמה אייד
הלל ספיר: אייל מצליח, עומר בן יעקב
אגודת הסטודנטים: יו"ר - דוד ברנן, גזבר - נתי מסינג
מגמת צילום, ביה"ס להנדסאים: ראש המגמה - יהודית גואטה, מעבדת צילום דיגיטאלית הנדסאים - דודו אבוטבול
שגרירות צרפת: שגריר - ז'אן־מישל קאזה, יועץ לענייני תרבות ומנהל המכון הצרפתי - פרופ' טובי נתן, נספח לענייני הקולנוע - אוליבייה טורנו, יעל ברוך
שגרירות בלגיה: שגרירה - דניאל דל מרמול, נספח תרבות - פייר גילון, לסלי סטרוסברג
שגרירות מקסיקו: שגריר - פדריקו סאלאס, נספחת התרבות- לאורה גרסיה קרול
מכון גתה: ראש מכון גתה – ד"ר גאורג בלוכמן, מחלקת תוכניות תרבות - עמוס דולב, יעל גולדמן
פסטיבל שלוש היבשות, נאנט: ז'רום ברון, פיליפ ריהאק
פסטיבל הקולנוע בפריבורג: אן דלסט, אדוארד וינטרופ
פסטיבל הקולנוע בהמבורג: אלברט ווידרשפיל
שדרות
עיריית שדרות: ראש העיר - דוד בוסקילה, גזבר העירייה - שמעון פרץ, מנהל אגף שפ"ע - ג'קי אלחרט, דוברת - סימה גל, מנהל תרבות - שמעון כהן
מתנ"ס שדרות: אבי סולימני, שרית זיו, אדי עזרן, מוריס בן אבו
המרכז לאומנויות הבמה: מנהל המרכז - שמעון כהן
משכן אלה: יונתן אבקסיס
עמותת גוונים: ניתאי שרייבר
עמותת נתיבים: עמית לרנר
המועצה האזורית שער הנגב: דוברת - מיכל שבן, סיגלית גוזי־אפנג'ר, קיבוץ ברור חיל - עמי גלאון
מועצה אזורית אשכול: ראש המועצה - חיים ילין , תמרה כהן, ללה נחשונוב. מנהלת מחלקת תרבות - דליה חרל"פ
עמותת התיירות צפון מערב הנגב: עמית לבקוב
עיריית נתיבות: ראש העיר - יחיאל זוהר, אשר חמיאס, מוריס סוויסה, דובר - בני כהן
עיריית באר שבע: ראש העיר - רוביק דנילוביץ', מ"מ ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך – דר' חפצי זוהר
עיריית רהט: ראש העיר - פאיז אבו סהיבן, מ"מ ראש העיר ומנהל מחלקת החינוך - ד"ר עאמר אל הוזייל, מנהל אגף בלתי פורמאלי לחינוך ומנהל המתנ"ס - מחמוד אל עמור, אנשי המתנ"ס, תאטרון אל מהבאש, מגאזין “אלמוסתקבל" – יוסף

מכתשים אגן: מנכ"ל - אברהם ביגר, מנהלת קשרי קהילה - רחל לוי
IDB: מנכ"ל - נוחי דנקנר, מנהל הקרן - דוד לוי, דלית, קורין טרנר
מפעל הפיס: מנהלת המועצה לתרבות ולאומנות - אסתי דינור, אלי גרינפלד
אורבוטק: נשיא - אריה וייסברג, סמנכ"ל כספים - עמיחי שטיינברג, מיכל שחר
קשת: נשיא - אלכס גלעדי, מנכ"ל - אבי ניר, סמנכ"לית רגולציה, דוברת ומנהלת תקשורת שיווקית - טלי גורן, סמנכ"ל פרומו וקידום - ירון גת, ערין שחברי, תקשורת שיווקית - נילי גרינבלט
הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו: מנכ"ל - מנשה סמירה, יו"ר - נורית דאבוש, מפיק ראשי - יוסי מולה, מתאמת מחלקת הפקות וקרנות - טלי מויאל, ע' דוברת ואחראית פניות הציבור - אסי קורץ
קרן הקולנוע הישראלי: מנכ"ל - כתריאל שחורי, אחראית פרויקטים מיוחדים - אביטל בקרמן
קרן יהושע רבינוביץ' - פרויקט קולנוע: מנכ"ל - גיורא עייני, מנהל הפקות - יואב אברמוביץ'
קרן גשר לקולנוע רב תרבותי: מנכ"ל - זיו נווה, מנהלת הפקות - ליז שרם, מנהלת אדמיניסטרטיבית- אורית כוכבי
נורמה הפקות: אסף אמיר, יואב רועה, תמי כהן
ינוסן הפקות: מוש דנון, תמי ברק
טרנספקס הפקות: מארק רוזנבאום, קרין בנצור והדס דיין
Full Moon Production: חיים בוזגלו, עינת שכיינר
עלמה הפקות: אריק ברנשטיין
אסנת טרבלסי הפקות: אסנת טרבלסי
פורה הפקות: ד"ר ענר פרמינגר
אחרי הצילומים הפקות: עמי דרוזד
עבודת נמלים הפקות: נועם פרץ
האחים היימן הפקות: ברק היימן, תומר היימן, שרית אסנפי
שמיים הפקות: אורי דיקשטיין
סרטי יונייטד קינג: משה אדרי, ליאון אדרי, לירון אדרי, עינת לכט, עופר נעים
גלובוס גרופ: אלן גרינבלט
NMC UNITED: בן כליפי
קולנוע ישראלי: אורי סיוון, אורי רביד, ירון שני, לינה וסלבה צ'פלין, ניסים דיין, סכנדר קופטי, סמי שלום שטרית, מושון סלמונה, מנחם גולן, נועם פרץ, עמוס קולק, עמי דרוזד, ענר פרמינגר, ענת אבן, ערן מרב, רנן שור, תומר הימן וברק הימן
פאנלים סשנים וסדנאות: אדם זסלבסקי, אדם רוטברד, אורנה לוי, אסנת טרבלסי, אריק ברנשטיין,במבי שלג, גבריאל קול, גיא בן שטרית, גיל המאירי, ד"ר דפנה סרינג, דרורית גור אריה, חיים הכט, טליה צור, מארק אליהו, מנחם גולן, נילי קלימובסקי, עמית כהן, עמרם יעקובי, פרץ (פיריס) אליהו, ד"ר צבי טל, רובי אלמליח, רני בלייר, שלמה וזאנה, שמואל הספרי
שופטי תחרות סרטי בוגרים: רני בלייר, מירה מגן, אן דלסט, אלברט ווידרשפיל
מרכז גילה לדמוקרטיה: ענת ערב וד"ר דפנה סרינג, שרה קרמר עילם קוט
סינמטק ירושלים ופסטיבל ירושלים: מייסדת ונשיאה - ליה ואן ליר, מנכ"ל - אילן דה פריז, מנהל התוכניות - אבינועם חרפק, תוכניות וניהול פרויקטים מקצועיים - גילי מנדל, מנהל ארכיון הסרטים, מאיר רוסו
סינמטיפ: מיכאל קליין, ליצי מרכוס, איריס זימן
מובי מובייל: מנכ"ל - אמיר פלג
מרכז הידרותראפי: איתי צורי
סינמטק שדרות מודה לחברי האסיפה הכללית של עמותת הסינמטק: יו"ר - זוהר אביטן, פרופ' זאב צחור, אפרים סדון, אבי סולימני, חזי בוצר, קובי אוז, הדס רייס, אחלמה פרץ, סופי בן שושן, עמי גל־און, מוטי גיגי, שי בן יעיש
תודות מיוחדות:
פרופ' זאב צחור
ד"ר נחמי פז
גיל לוי
אורנה גיגי
שמעון (סיימון) תמיר
רמי מרדור
אודי ליאון
אלון שוסטר
עודד פלוט
חיים גורי