/דף הבית//איך להגיע אלינו//צור קשר//ברכות//חסויות//תודות//צוות//English //כניסה לצוות
צוות
מנהל ויוזם הפסטיבל: ד"ר אבנר פיינגלרנט
מפיקה: הגר סעד־שלום
מנהל התוכנית: ארז פרי
מפיקה בפועל: עפרי שגב
מנהלת התוכנית הישראלית: אפרת כורם
מפיקת תוכנית ומנהלת אתר האינטרנט: סיגל גולן
בימוי והפקת טקסים תחרות סרטי בוגרים: מיטל אבקסיס
אירועי חוצות:
מפיקה: קרן קוך
ניהול אמנותי: מתן נויפלד
תיאום הפקה: נועה גוכשטט
איור ועיצוב גרפי: אולגה גולצר
ניהול מוזיקלי: אלכס זברובובסקי
ניהול הקרנות ואולמות: סיגל גולן, אלעד פלג
ע.הפקת תוכנית: דלית ארנולד
ע. מתאמת יחסי ציבור: ורד ארגמן
צוות טכני: שלמה אביטל, אילן שניידר, דמיאן קיטייגרדסקי, עמי ווינטר

אוצרי תוכנית אנימציה: אורי קרנות, יעל ענבר
אוצר– שותף תוכנית מקסיקו: רוג'ר אלן קוזה
אוצר– שותף תוכנית אפריקה: אריאל סיפל
תוכנית פסטיבל שלוש היבשות: ז'רום ברון
תוכנייה:
ביצוע גרפי: שלי פלג
תרגום לאנגלית: תמי קינג
אתר:
בנייה ופיתוח: ראובן זילצר
תיאום תוכן: שירה קורן, אביב קרסוצקי
תרגום לאנגלית: תמי קינג

קולנוע דרום (אוצרות):
עורכים: ד"ר אבנר פינגלרנט, ארז פרי
כותבים: ג'אד נאמן, מיכל פלג, גלי גולד, סילבן סיפל, דרורית גור אריה, יעל מונק, אודיה כהן־רז, שמעון אדף, יוני אשר, אורנה לוי, בת־שחר גורמזאנו גורפינקל, רוג'ר קוזה, אדם זסלבסקי ואסף קורמן, אפרת כורם, מקסימיליאן לה קיין, ז’רום ברון, אריאל סיפל, פטריק לאבוט, רוברט נייס.
עיצוב גרפי והפקה: קובי לוי ומיכל סהר (הליגה)
עיצוב גרפי: אביגיל ריינר
תיאום הפקה: אוריאנה בן אבא
תמלול ראיונות: רותם רביב, אייל שרייבר, מיכאל שטיין, זאביק זליקוביץ, אביתר חלימי

טקסים ותחרות בוגרים:
הפקה בפועל: עמית שגיא
עריכת קליפים: דן סחר
עוזרת הפקה: אושרי חיון
חונכים סרטי גמר: אורי סיוון, אורנה לוי, נזאר חסן, ענת זלצר, יוני להב, סיגלית בנאי, גידי יהושע, מכבית אברמזון, סמיון וינוקר, לינה צ'פלין, לין חלוזין דברת, יובל גוז'נסקי


פרסום ויחסי ציבור:
מחלקת שיווק ופרסום מכללת ספיר: מנהל - שמעון (סיימון) תמיר, שני שושן, מיטל חיון, מאוריציו סדן, פרלה גלקוביץ'
ייעוץ תקשורתי: מאסטר פלאן - צבי (שישקו) פרידמן, אורנית אגוז, צלם - אורי מדמון
יחסי ציבור: אורנה המר

סינמטק שדרות - צוות הסינמטק:
מנכ"ל העמותה ומנהל הסינמטק: בני כהן
מנהל תפעול ומקרין: שמעון עמר
מנהל התוכנייה: אלעד פלג
מנהלנית: זיוה בטיטו
אב הבית: אלי עמר
רכז קולנוע חברתי: עומר בן יעקב
סדרנים וקופאים: שלום אדג'י, רקפת בורשטיין, חן שוורצמן, נטע מיטל, גל נעים, אנה מנייב, עדי אורן, חגית מלך

קולנוע פורץ גבולות:
הקרנה ברהט: קאיד אבו לטיף
הקרנה בקיבוץ ברור חיל: עמי גלאון
הקרנה בנתיבות: אשר חמיאס
הקרנה אשכול: דליה חרלפ

מפיק סדנאות: רון בוטראשוילי
סיפורי דרום: יוזם ועורך - מיקי כהן, מפיקות – אביטל פיכמן, נעמה גאווי
דקה דרום: הנחייה - ד"ר דפנה סרינג, שלמה וזאנה
סדנת וידיאו דאנס: מנהל אומנותי ויזם הסדנא - מיקי כהן, מנהלת סדנת המחול מטה אשר - געתון: עינב לוי, מנחת קומפוזיציה: שרון אשכנזי
שירה קולנועית: עמרם יעקובי
סדנת פיצ’ינג: יוזמת - אסנת טרבלסי, מפיקה - אוריאנה בן אבא

מסלול טלוויזיה:
רכזת המסלול: ענת סלע ענבר
מגזין הפסטיבל:
מרצים אחראיים: ענת סלע ענבר, גיל לסניק
עורכי תוכן: רותם להמן, הדר סתיו, רינה פדר
מפיקים: איילת אזולאי, אור ויונטה
הפקת ניידת שידור: הנחייה - ריקי אריכא, מסלול טלוויזיה שנה ב'
תוכנית אנימציה: רכזת מסלול אנימציה - יעל ענבר, אורי קרנות
מגמת סאונד: ראש המגמה - מרסלו פילבסקי, יורי פרימנקו

הפקת דפוס: א.ב.ח.ש חיון - אלי חיון, שי חיון
קב"ט: לירון בילדר
ע.קב"ט: יואל צדיקביץ'

אירוח:
מתאם אירוח: חגי בן כוזרי
צוות אירוח: צאלה יעקובוביץ', יובל יפת, מורן וויספיש, עמוס הולצמן, נטע חיימוביץ', קרן טרוסט, עינת אמסלם, לירן קפל, עדי גולן

תיאום אקדמי: יוליה מיכין־גינזבורג, רינת רביד, דנה לבבי