/דף הבית//איך להגיע אלינו//צור קשר//ברכות//חסויות//תודות//צוות//English //כניסה לצוות
שופטים
רני בלייר - יו"ר חבר השופטים

 raniיוצר, במאי ותסריטאי

 
נולד ב-1962 בעיירה הדרומית אופקים. בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. יוצר, במאי ותסריטאי מהמובילים בארץ. בין הסדרות המצליחות שביים ניתן למנות את "שבתות וחגים" "פרשת השבוע" ו- תיבת נח" מרצה ומורה לקולנוע וטלוויזיה זה עשרים שנה. נשוי ואב לשלושה וחי במושב ישע אשר בנגב המערבי.
 
 
 
 
 
מירה מגן

 סופרת

IMG_3754

 
סופרת ילידת כפר סבא, בת למשפחה דתית אורתודוכסית. את חינוכה היסודי והעל יסודי רכשה במסגרותיו של החינוך הדתי אורתודוקסי. בעלת תואר אקדמי ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. ספרה הראשון "כפתורים רכוסים היטב" ראה אור בהוצאת כתר ב-1994 ומאז ראו אור חמישה ספרים נוספים. השקפת עולמה, שפת הכתיבה ונושאיה שואבים מהעולם בו התחנכה ומנהלים איתו דיאלוג נוקב. כלת פרס ראש הממשלה לשנת 2005.

 

 
 

 

 
 

 


 
 
אלברט ווידרשפיל

מנהל פסטיבל המבורג

AlbertV

 

נולד ב-1960 בוורשה, פולין. הוא למד אומנות והיסטוריה של הקולנוע באוניברסיטת הסורבון בפריז. עבד במספר תפקידים ניהוליים בשלוחה הגרמנית של חברת פוקס המאה ה-20. התמנה למנהל השיווק של חברת ההפצה PolyGram Filmed Entertainment; לאחר השתלטותה של יוניברסל על החברה הפך למנהל מערך ההפצה שלה. ב-2003 התמנה למנהל פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של המבורג. מרצה קבוע בסדנת האומן הגרמנית/צרפתית בלודוויגסבורג וחבר באקדמיה האירופית לקולנוע.

 
אן דלסט

 Annאחראית תוכנית בפסטיבל פריבורג

 
נולדה ב-1980 בלוזאן, שווייץ. ב-2000 עברה לעיר פריבורג בכדי ללמוד עיתונאות. היא החלה לעבוד עבור פסטיבל הקולנוע הבינלאומי של פריבורג, בתחילה כמתנדבת ובהמשך כעוזרת ראשית למנהל האומנותי של הפסטיבל. לאחר תקופה קצרה בה סיימה תואר שני ועבדה בחברת הפצה בינלאומית בשווייץ, חזרה אן לצוות הפסטיבל של פריבורג. החל מ-2007 משמשת כאוצרת ואחראית על תוכנית הפסטיבל לצדו של אדוארד ווינטרופ, מנהלו האמנותי של הפסטיבל.