צוות
מנהל ויוזם הפסטיבל- אבנר פיינגלרנט
מפיקה- הגר סעד- שלום
מנהל התוכנית- ארז פרי
מפיק התוכנית- אלעד פלג
מפיקה בפועל- עפרי שגב
מפיק ארועי חוצות- יענקל'ה אמזלג
גיוס חסויות ותיאום יחסי ציבור- אפרת כורם
מפיקת תוכניות, תפוצה ואולמות- סיגל גולן
תיאום הפקה- קארין מזור, מרינה קרני
בימוי והפקת טקסים, סרטי בוגרים ואירועים מיוחדים- מיטל אבקסיס
ניהול מוזיקלי- אלכס זבורובסקי
עיצוב וקונספט אירועי חוצות- תאטרון שלומי: ייעוץ אומנותי- פבלו זלצמן, קלאודיו (פנצ'ו) אדלברג. עיצוב- קלאודיו (פנצ'ו) אדלברג. עיצוב אומנותי והנחיית שחקנים לקבלת פנים-אלן קוז'ינסקי. אומנים יוצרים- נטע פלוצקי, מגדלנה קליין, שמחה שמשון.עיצוב תאורה- יוסי יודפת. וידאו ארט- פביאן פיטוסי, יוזם שיתוף הפעולה -  מיקי כהן.
מוסיקה- גוסטבו בוסטמנטה. הנחיית שחקנים של המיצג "שומרי הסף"- פבלו זלצמן.
שחקנים משתתפים ב"שומרי הסף"- בר פסח, ליטל פרום, עמיחי אנקרי, אמיר סבג, חיה סגליס, עינב גיל, אלן קוז'ינסקי.  מפיקים- בר פסח, שרית ייה. הפקה- מרכז שלומי לתיאטרון אלטרנטיבי.
ניהול בפועל אירועי חוצות- אוהד תבל, מתן נויפלד, יובל יפת

איור ועיצוב- אולגה טרנוב
בניית אתר אינטרנט- ראובן זילצר, אלעד פלג, אולגה טרנוב, רותם לשם, אוראל אסיה
הפקת דפוס- א.ב.ח.ש חיון
אינטראקטיב אינטרנט- D-say interactive
עיצוב הפקת דפוס ספר אוצרות- "פרדס הוצאה לאור"- דוד גוטסמן
תרגום תוכנייה לאנגלית- עמוס ריזל

ע.מפיק התוכנית- רותם לשם
ע. יחסי ציבור- איתי יעקב
מפיקה בפועל טקסים- הדס מלכין
מפיקה בפועל תחרות סטודנטים- עדי דוד
עריכת קליפים טקסים ותחרות סטודנטים- אופיר ראול גריצר וגיא לוי

סינמטק שדרות- מנהל: בני כהן. צוות: שמעון עמר, אלעד פלג, אלי עמר
המרכז לאומנויות הבמה- מיכה ביטון
משכן אלה- יונתן אבוקסיס

קולנוע פורץ גבולות:
הקרנה ברהט- אינס מסרי, קאיד אבו לטיף, מוראד אלפראונע, יוסף אבו מדיעם
הקרנה בקיבוץ ברור חיל- עמי גלאון, ערן פולישוק
הקרנה בנתיבות- חיים זיסוביץ', אשר חמיאס, ערן פולישוק

דקה דרום-  הנחייה: ד"ר דפנה סרינג, שלמה וזאנה. לביא ואנונו, יענק'לה אמזלג, אורי אושה.
סיפורי דרום- יוזם ועורך: מיקי כהן. הפקה: הילה אמסילי. העמדה והבאה לדפוס: אדר ניסנבוים
סדנת פיצ'ינג- יוזמת: אסנת טרבלסי, מפיקה- אוריאנה בן-אבא
מפיקת פאנלים וסשנים- מאיה פראג'י
מפיקת סדנאות- עמית שגיא
סדנת וידיאו דאנס- מיקי כהן

פרסום, יחסי ציבור ותקשורת: מחלקת שיווק ופרסום ויחס"צ, המכללה האקדמית ספיר
מנהל יחידת התקשורת שיווק ופרסום -  שמעון (סיימון) תמיר.
ייעוץ וליווי טקסים ואירוח - שני שושן, ע. מנהל יחידת התקשורת
ייעוץ תקשורתי - מאסטר פלאן, צבי (שישקו) פרידמן, אורנית אגוזי.
יחסי ציבור- אורנה המר, אדווה ונטורה
צילום- אורי מדמון

מגזין הפסטיבל- מרצים אחראיים: ענת סלע ענבר,גיל לסניק
הפקת תיעוד פסטיבל- אורית עובדיה, מוראד אלפראונע

הפקת ניידת שידור מופע נקמת הטרקטור- מסלול טלוויזיה שנה ב'.
הנחייה- ריקי אריכא
בימוי- עידו אדלר, נוי ששון
הפקה- ענבל שבח

מגמת סאונד- ראש המגמה אורי רשף
צוות טכני- שלמה אביטל, אילן שניידר, דמיאן קיטייגרדסקי

קב"ט- לירון בילדר
ע.קב"ט- יואל צדיקביץ'

מתאם אירוח- יוחנן ברונשוויג
צוות אירוח- מיכאל לוי, מאיה סנדרוביץ', מזמור וייצמן, אייל שרייבר, תמיר הוד, אנה סומרשף, חגי בן כוזרי
גיוס קהל- מיכל לביא

תיאום אקדמי- רינת רביד, יוליה מיכין- גינזבורג, מורן מרצ'בסקה, אלה רפפורט
 
פרומו
 
תוכניה