תודות

המכללה האקדמית ספיר: פרופ' זאב צחור. ד"ר נחמי פז. ד"ר אריאל פלדשטיין, תמי עטיה, אורנה גיגי. שמעון תמיר (סיימון). רימון לוי,  גיל לוי. דודו שלמה, אלון גייר. נתי שיפר, לירן בילדר, מיכל שמיר, אורי די-נור, מוחמד אבו עאבד, שני שושן. מרינה קוגס. לביא מגן. נורית אופיר. מרסל פרץ. דותן שור. נתן מהדקר. יאן גילביץ'. סוניה בוזגלו. סוניה אוחיון. רמונד. תקווה מדינה. ישראל קקון. מלכה דון. יואל צדיקביץ. פרלה גלקוביץ. מזוז אלי. מאוריציו סדן, סיוון ארביב, נטלי בכר. תמי עטיה- מנהלת בית הספר להנדסאים.

צוות המחלקה לאומנות הקולנוע והטלוויזיה: אורי סיוון, ד"ר ענר פרמינגר, ענת ענבר, יעל ענבר, ריקי אריכא, שלומי אלקבץ, אילון רצ`קובסקי, לסניק גיל, רינת רביד, יוליה מיכין גינזבורג, מורן מרצ'בסקה, סיגל גולן, גבי יונס אהרוני, ניסים אוחנה, אילן שניידר, שלמה אביטל, לירן עצמור, איציק לרנר, אורנה לוי, עוזי אדם, ד"ר איבון קוזולובסקי-גולן, מיקי כהן, ד"ר דפנה סרינג, שלמה ואזנה,  ד"ר יעל מונק, יעל בן צבי, פרופ' חביבה פדיה, אורי קרנות, ד"ר סמי שלום שטרית, דני מוג'ה, לין חלוזין דברת.

עיריית שדרות: ראש העיר- עו"ד אלי מויאל. גזבר העירייה- שמעון פרץ. מנהל אגף שפ"ע- ג'קי אלחרט. סוזי.

המועצה האזורית שער הנגב: ראש המועצה- אלון שוסטר. מנהל מטה אסטרטגי- עודד פלוט. מזכיר המועצה – שמעון סגל, דוברת - מיכל שבן, קיבוץ ברור חיל- עמי גלאון. יגאל כהן – עיתון שער הנגב, נפתלי סיוון – אתר שער הנגב

משטרת שדרות, מד"א שדרות, מכבי אש שדרות

סינמטק שדרות:
חברי האסיפה הכללית של עמותת הסינמטק: מר זוהר אביטן (יו"ר), פרופ' זאב צחור, מר אפרים סדון, מר אבי סולימני, מר חזי בוצר, מר קובי אוז, גב' הדס רייס, גב' אחלמה פרץ, גב' סופי בן שושן, מר עמי גל-און, מר מוטי גיגי, מר שי בן יעיש, גב' סופית פרץ.
צוות הסינמטק: מנכ"ל העמותה ומנהל הסינמטק-  מר בני כהן. מנהל תפעול ומקרין- שמעון עמר. מנהל התוכנייה- אלעד פלג. מנהלנית- אופירה ביננפלד. אב בית- אלי עמר. איסוף חומר וכתיבה- רותם לשם. פרוגרמציה- יובל יפת. עובדת משרד: זיוה בטיטו. סדרנים וקופאים- מיכל לביא, שלום אדג'י, קרן סלומון, נירית קראווני, רקפת בורשטיין, חן שוורצמן, הילה פרץ, אופירה מורדוך.

גוונים: ניתאי שרייבר נוער: אדי עזרן

נתיבים: עמית לרנר

מתנ"ס שדרות: אבי סולימני

המרכז לאומנויות הבמה: מנהל המרכז- מיכה ביטון. מנהלת אגף החינוך עיריית שדרות- מרים ססי.

משכן אלה: יונתן אבקסיס

פיקוד העורף שדרות: עופר שושן

הרשות לפיתוח הנגב: שמואל ריפמן, מאיר סהר, תם שחף, רינת הררי, מיכל עוזיהו, זהבה בלאסן, כינרת אגור -כהן

המועצה הישראלית לקולנוע: שר המדע התרבות והספורט- ראלב מג'דלה, מנכ"ל משרד המדע התרבות והספורט- ד"ר יואב רוזן, ראש מנהל תרבות- מיכה ינון, יו"ר המועצה הישראלית לקולנוע- מיכה חריש, אתי כהן, חברי המועצה הישראלית לקולנוע.

יולי אוגוסט הפקות: שלומי אלקבץ ,רונית אלקבץ ,אילון רצ`קובסקי, יוחנן קרדו, אורנה נוי,שירה פנחס.

ברדג'ט פולמן הפקות: ארי פולמן, ענת שוורץ, דורית חודרי, יעל נחליאלי

סרטי יונייטד קינג: משה אדרי, ליאון אדרי, דודי זילבר, רשף לוי, לירון אדרי, שירה קליימן, עינת לכט, אביטל רוזן, בת כהן.

סרטי אורלנדו: עודד הורוביץ, רוני מהדב.

בית הלל: אייל מצליח, עומר בן יעקב

סינמטיפ: מיכאל קליין, ליצי מרכוס, איריס זימן

הקרנת כתוביות, דיגיטייטל: עמי ווינטר

שילוח סרטים TNT: עמיר טולדנו, יפית שרעבי, לילך אשרף, יוסי בן הרוש

קשת: מנכ"ל- אבי ניר. תוכניות מועדפות וגיוון חברתי תרבותי- אודי לאון. מנהל דרמה- גל זייד. חלי וקנין- מפיקת פרומו, גיא ליברמן- קריאטיב. שיווק ויחסי ציבור- נילי גרינבלט ומאיה.


הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו: מנכ"ל הרשות השנייה - מנשה סמירה. יו"ר מועצת הרשות השנייה- נורית דאבוש. ראש מחלקה הפקות וקרנות- יפעת בן שושן. מפיק ראשי- יוסי מולה. מתאמת מחלקת הפקות וקרנות- טלי מויאל. דוברת הרשות השנייה לקולנוע וטלוויזיה- אלונה אריאלי להב. ע.דוברת-אסי קורץ.

 

קרן יהושע רבינוביץ': מנכ"ל קרן יהושע רבינוביץ'- גיורא עייני. מנהל הפקות- יואב אברמוביץ'. נחמן אינגבר.

 

קרן גשר לקולנוע רב תרבותי: מנכ"ל קרן גשר- זיו נווה. מנהלת הפקות קרן גשר- ליז שרם. מנהלת אדמיניסטרטיבית- אורית כוכבי.


קרן הקולנוע הישראלי: מנכל קרן הקולנוע הישראלי-  כתריאל שחורי. אחראית פרויקטים לקידום הקולנוע- אביטל בקרמן.


הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה: מנכ"ל הקרן החדשה- דוד פישר. רכזת הפקות- ריקי זקס.

 

קרן התרבות אמריקה ישראל: אורית נאור, נטע פניני. דויד הומן.

 

מפעל הפיס: מנהלת המועצה לתרבות ולאומנות- אסתי די-נור, חברי המועצה- אבסדזה נינו, גבי אלדור, בוארדי באסיליוס, בן זיקרי יגאל, ברנשטיין אורי, גואטה  יהודית, ולנסי אהרון, גיל שוחט, חיו יגאל, טולקובסקי צבי, דוד טרטקובר, לבינסון  מיכה, מיל מן שני, עמדי יגאל, קודליק יאנינה, ריוח  אורי, שוורץ בוקי, ששון מוטי, עדי אלדר, ג'קי ואקים, שוקי פורר, משה גילצר, אורית עדין.

אוצרות דרום 2000: דוד גוטסמן, ד"ר ענר פרמינגר, ד"ר יעל מונק, ד"ר איבון קוזלובסקי- גולן, שמעון אדף, דרורית גור אריה, קציעה אלון, יעל בן צבי, קאי סינג טאן, רם קישור פרצ'ה, סנג'אי ד. סינג, טלי רוטברג, עמוס ריזל, אלי גיא.

אגודת הסטודנטים: יו"ר- דוד ברנן. גזבר: עדן שמואלי.

טקסים: עיצוב ופיסול פרסי תחרות בוגרים- טל פרנק. ראש מגמת צילום ,ביה"ס להנדסאים- יהודית גואטה. אוצרות ועריכת צילומים- תומר אביטבול. לשכת השירות בית הספר להנדסאים מכללת ספיר. אגודת הסטודנטים מכללת ספיר. יו"ר אגודת הסטודנטים- דוד ברנן. נעמי ציון, דרור שימן.

שגרירות הודו: אלוק ראג'

 

שגרירות צרפת: פרופ' טובי נתן, אוליבייה טורנו, יעל ברוך

 

שגרירות שוויץ: מוניקה שמוץ קירגוז, רנטה שרנק

עיריית רהט: ראש העיר- טלאל אלקרנאווי. מנהל אגף בלתי פורמאלי לחינוך- מחמוד אל עמור.

הקרנה ברהט: יוסף אבו סהיב, ראמז אזברגה, אסמעיל קשאעלה, חליל אל עמור, עבד אלמנעם אלאסד.

עיריית נתיבות: יחיאל זוהר. מוריס סוויסה, אשר חמיאס, חיים זיסוביץ'

בית הנשיא: אביבה רשף שולץ- מנהלת אירועים, בית נשיא המדינה, שירי קופרברג- מנהלת לשכת נשיא המדינה, אפרת דובדבני - מנכל"ית , יוסף אבי יאיר אנג'ל(ג'וחה)- יועץ לנשיא המדינה, רות לנדה- יועצת לנשיא המדינה, ציונה רוזנטל.

אייס: דני שטראוך

מרכז הידרותראפי: צורי איתי.
 
סינמטק ירושלים ופסטיבל ירושלים: מנהל- אילן דה פריז, ליה ואן ליר. אבינועם חרפק. מנהל ארכיון-מאיר רוסו. מנהל התוכנייה- נבות ברנע. 

סינמטק חיפה: מנהל הסינמטק- ניסים בן ג'ויה

סינמטק תל אביב: מנהל הסינמטק- אלון גרבוז. מנהל תוכנייה- פיני שץ. מנהל אדמיניסטרטיבי- יגאל חיים.

אורבוטק

IDB: מנכ"ל- נוחי דנקנר.  מנהל הקרן -רמי מרדור. דוד לוי, דלית וקורין.

אתר ה"במה"- www.habama.co.il

תודות מיוחדות: יוחנן צנגן, אורי סיוון, אריאל סיפל, אילן דה פריז, שלומי אלקבץ, איילון רצ`קובסקי, ארי פולמן, ג'אד נאמן, דני מוג'ה, שמוליק ריפמן, משה אדרי, ליאון אדרי, פרופ' חביבה פדיה.
 

 
פרומו
 
תוכניה