Homeטבלת אירועיםקולנוע ישראליקולנוע עולםסרטי סטודנטיםמפגשים ותוכניותחוצותמבט לאחור
יום א' 1.6.08

 אולם 1  אולם 2 משכן אלה

12:00
קולנוע ישראלי
חופשת קיץ
דוד וולך, ישראל, 80 דקות
12:30
תוכנית דרום מזרח אסיה
הטבח האיום למדי
של מדריך הטיולים

קאי סינג טאן, סינגפור, 2007, 45 דקות
11:30
קולנוע ישראלי
חרדים

יצירת סדרה תיעודית לטלוויזיה,

מפגש עם היוצרים בהנחיית אודי ליאון

14:00
סרטי בוגרים 1
וויסקי סאוור
דגן ואלד, ישראל, 40 דקות
 DAY USE
גיא ברד"ך, ישראל, 10 דקות 
14:30
קולנוע עולם

חטא ועונש

הקרנת בכורה ליאנג זאו, סין, 123 דקות
 
15:30
סרטי בוגרים 2
האם אפשר לבקש סליחה
ירדנה דורה לבנון, ישראל,41 דקות
אצבע קלה על ההדק
ערוה מסארווה, ישראל, 21 דקות
17:00
תוכנית דרום מזרח אסיה
אופרה ג'אווה
גרין נוגרוהו, אינדונזיה.אוסטריה, 120 דקות
 
         
 
 
19:00
קולנוע ישראלי
אירוע פתיחה
והקרנת טרום בכורה חגיגית של
שבעה
רונית אלקבץ, שלומי אלקבץ
האירוע למוזמנים בלבד
 
 
   
20:30
קולנוע הודו

פינג'אר (הכלוב)
קאנדרה פרקאש דוויבדי, הודו\פקיסטן, 188 דקות
 
24:00
הקרנה נוספת סרט פתיחה
שבעה
רונית אלקבץ, שלומי אלקבץ  
 
 
 

יום ב' 2.6.08
 אולם 1  אולם 2 המרכז לאמנויות הבמה
11:00
קולנוע ישראלי
תהילים
רפאל נג'ארי, ישראל, 96 דקות
11:30
תוכנית דרום מזרח אסיה
לפני שנתאהב שוב
הקרנת בכורה ג'יימס לי, מלזיה, 99 דקות
11:30
סדנת אומן
מפגש עם גל זייד
פיתוח דרמה טלוויזיונית
13:30
סרטי בוגרים 3
שיר ערש
תחרות נטלי חזיזה, ישראל, 50 דקות
בעבוס

תחרות קאיד אבו לטיף, ישראל, 20 דקות
13:30
תוכנית דרום מזרח אסיה
דברים שאנחנו עושים
כשאנחנו מתאהבים
הקרנת בכורה ג'יימס לי, מלזיה, 2007, עלילתי, 89 דקות
14:00
  סדנת אומן
מפגש עם רוני ידור
גישות תסריטאיות בטלנובלה
15:00
סרטי בוגרים 4

לילה לא שקט

תחרות יניב בן-עטר, ישראל, 29 דקות
אדומים-כרוניקה של מאבק

תחרות מורן ויספיש ואסף בן דוד, ישראל, 49 דקות
15:30
קולנוע ישראלי
עולמים
ז'וזף (יוסף) דדון, ישראל, 60 דקות
16:30
סדנת אומן
מפגש עם פיל מלוי
תהליכי עבודה וגישות באנימציה
17:00
קולנוע עולם
מחפשים את פאלאדין

אנדריי קרקובסקי, ארה"ב, 115 דקות
17:00
קולנוע ישראלי
ציון
ז'וזף (יוסף) דדון, צרפת, 60+11 דקות 
בתום הסרט יתקיים דיון בנושא יהדות וישראליות בקולנוע ישראלי עכשווי בהשתתפות דוד וולך, רפאל נג'ארי, ז'וזף דדון ובהנחיית לין חזולין דברת
 
20:00
קולנוע ישראלי
 
ואלס עם באשיר
טרום בכורה ארי פולמן, ישראל, 87 דקות 
האירוע למוזמנים בלבד
19:30
קולנוע עולם 
השיבה לגוראי
הקרנת בכורה
פייר-ייבס בורגו, שוויץ\לוקסמבורג, 112 דקות
 
  22:30
קולנוע ישראלי
 
יש לי קבוצה להציל

הקרנת בכורה חיים שדמי, ישראל, 50 דקות
22:00
תוכנית דרום מזרח אסיה
עלי עץ הטיק במקדש

גרין נוגרוהו, אינדונזיה, 71 דקות
 
     
24:00
סשן לילי

על קולנוע ויהדות
ז'וזף דדון ואודי ליאון   יתקיים במתחם הסשנים
 

יום ג' 3.6.08
 אולם 1  אולם 2 משכן אלה
11:00
תכנית דרום מזרח אסיה
מחלה טרופית
הקרנת בכורה
אפיצ'אטפונג וויראסתקול, תאילנד \ צרפת \
גרמניה \ איטליה, 120 דקות
11:30
תוכנית הודו
העבד
אדור גופלקרישנן, הודו, 112 דקות
11:30
תוכניות מיוחדות
שירה קולנועית
הקרנת מקבץ סרטי
סופר 8 בהנחיית
עמרם יעקובי
13:30
סרטי בוגרים 5
עלילת דם
תחרות
לירון לוי הרשקוביץ, ישראל, 36 דקות
סאלם, דוד
תחרות
רובי אלמליח ודני גבע, ישראל, 19 דקות
14:00
תוכנית הודו
דור (מיתר)
הקרנת בכורה
נאגש קוקונור, הודו, 147 דקות, הינדי

 

14:00
סדנת אומן
השתולים
מפגש עם אורלי וילנאי
פיתוח סדרת ריאליטי
15:00
סרטי בוגרים 6
ההיסטוריה המטורפת של
העולם: גרסת האנושות
תחרות
יוסי אברמזון, רויטל שיף, רותם וינברגר וירון כהן,
ישראל, 24 דקות
בקרוב אצלך
תחרות
זוהרית סעיד, ישראל, 25 דקות
מעלה אבק
תחרות
ישי שפירא ונרי סער, ישראל, 24 דקות
  16:30
תוכניות מיוחדות
קול הגירה
וטריטוריה
מפגש עם משוררים
בהנחיית
פרופ' חביבה ברק
17:00
קולנוע ישראלי
לשון קודש שפת חול
נורית אביב, ישראל \ צרפת, 73 דקות
 
בתום הסרט יתקיים דיון בהשתתפות חיים גורי,
שמעון אדף ובהנחיית פרופ' זאב צחור
17:30
קולנוע עולם
רמב"ם
הקרנת בכורה
הרווה חתואל, ספרד / ישראל, 112 דקות

 

19:00
יתקיים בקפה יעל
בסינמטק שדרות 
19:30
תוכנית הודו
הריגת צל

הקרנה חגיגית
בנוכחות שגריר הודו בישראל והיוצר,
אדור גופלקרישנן, הודו \ צרפת \
הולנד \ שוויץ\ 90 דקות

 

20:30
קולנוע עולם
הדרך למעלה
הקרנת בכורה
ג'אורג'י לזרבסקי, צרפת, 60 דקות
 
22:30
קולנוע עולם
עזור לי ארוס
הקרנת בכורה
קאנג-שנג לי, טייוואן, 103 דקות
22:00
קולנוע ישראלי
נמפות בערפל
 
הקרנת בכורה
יורם זקס, ישראל, 81 דקות

 

 
    24:00
סשן לילי
על שירה פוליטית
סמי שלום שטרית
ואילן בן עמי
 
יתקיים במתחם הסשנים
 

יום ד' 4.6.08
 אולם 1  אולם 2 המרכז לאמנויות הבמה
11:00
קולנוע ישראלי
פיצה באושוויץ
משה צימרמן, ישראל, 65 דקות 
11:00
תוכנית אנימציה
אורי קרנות ומיכל פפר
מקבץ סרטים 2001-2008
35 דקות ושיחה עם היוצרים
11:30
תוכניות מיוחדות
דקה דרום
מקבץ סרטים קצרים
על הדרום בהנחיית
אורי אושי ולביא וענונו
13:00
סרטי בוגרים 7
ישראלים FOR SALE
שרון אנה נוי ונירית אלקובי, ישראל, 48 דקות
יהיה בסדר
תחרות
קטי ריבקין, ישראל, 23 דקות
13:00
תוכנית הודו
יום שישי השחור
הקרנת בכורה
אנוראג קשיאפ, הודו, 143 דקות
 
13:30
תוכנית אנימציה
פיל מלוי
מקבץ סרטים
 
15:00
סרטי בוגרים 8
18 קילומטר
תחרות
אבי לוי, ישראל, 72 דקות
 
 
15:30
תוכנית אנימציה
ורה נובאור
מקבץ סרטים
 17:00
קולנוע ישראלי
הניצול שלי
הקרנת בכורה
איציק לרנר, ישראל, 56 דקות
16:00
תוכנית הודו
סאווארייה (נאהבים)
הקרנת בכורה
סנג'אי לילה בנסאלי, הודו 142 דקות

 

17:30
תוכניות מיוחדות

 

 

 

 

19:30
קולנוע ישראלי
לנשום אוויר
הקרנת טרום בכורה
אורנה לוי, ישראל, 40 דקות   
 
19:00
תוכניות מיוחדות
דיון בנושא קולנוע הודי עכשווי
אדור גופלקרישנן, רם קישור פרצ'ה,
בנג'אי ד. סינג ובהנחיית דני מוג'ה
 
 
21:00
קולנוע ישראלי
זיטרה
הקרנת בכורה
ג'אד נאמן, ישראל, 90 דקות
20:30
קולנוע עולם
מראה מהגשר:

סיפורים מקוסובו
הקרנת בכורה
לורה ביאליס וג'ון הלר,
ארה"ב 105 דקות
 
   22:30
קולנוע עולם
ערסל פרגוואי
הקרנת בכורה
פז אנסינה, צרפת \ ארגנטינה \
הולנד \ פרגוואי \ ספרד, 70 דקות
24:00
סשן לילי
על קולנוע וגרילה
ג'ק פאבר ושלמה ואזנה

יתקיים במתחם הסשנים
 

יום ה' 5.6.08
 אולם 1  אולם 2 משכן אלה
10:30
קולנוע ישראלי
טיול בעירק
הקרנת בכורה צור שיזף, ישראל, 55 דקות
12:00
תוכנית הודו
ריקודה של הקוסמת

הקרנת בכורה אדור גופלקרישנן, תיעודי, 72 דקות
12:00
תוכניות מיוחדות
סדנת פיצ'ינג
ליוצרים צעירים
12:30
סרטי בוגרים 9

צלקות
תחרות
סהר שביט וארז מזרחי, ישראל, 42 דקות
יום אחרון

תחרות
יבגני גרצנשטיין, ישראל, 26 דקות
הביתה

תחרות
טל אנגלנדר, ישראל, 27 דקות  
14:00
קולנוע עולם
אור לבן \ גשם שחור 
הקרנת בכורה סטיבן אוקזקי, ארה"ב, 86 דקות
 
14:30
תוכניות מיוחדות
בעריכת והנחיית מיקי כהן
16:00
קולנוע ישראלי

ירושלים, ג'רוזלם, אל קודס
לירז עצמור, ישראל, 52 דקות
 
16:00
קולנוע ישראלי
האישה של אלף הקולות

עמרם יעקובי, ישראל, 66 דקות
18:00
קולנוע עולם
חיים אפשריים

הקרנת בכורה
סנדרה גוגליוטה, ארגנטינה \ גרמניה, 80 דקות
 
18:00
טקס חלוקת פרסים תחרות סרטי בוגרים
20:30
תוכנית הודו

לאגאן

אשוטוש, גוואריקר, הודו, 224 דקות
 
  20:00
קולנוע ישראלי
אירוע נעילה והקרנת טרום בכורה חגיגית של הסרט
איים אבודים
רשף לוי, 103 דקות      
האירוע למוזמנים בלבד