תודה

אנשי המכללה האקדמית ספיר - פרופ' זאב צחור, ד"ר נחמי פז, אורנה גיגי, גיל לוי, אלון גייר, שמעון תמיר (סיימון), שני שושן, מוחמד אבו עאבד, רוסטמי רוני, מגן לביא, נורית אופיר, פרץ מרסל, רימון לוי, דותן שור, נתן מהדקר, יאן גילביץ', נתי שיפר, אורי די- נור, ד"ר צבי שולדינר, סוניה בוזגלו, סוניה אוחיון, רמונד, תקווה מדינה, ישראל קקון, דון מלכה, לירן בילדר, יואל צדיקביץ, מיכל שמיר, גלקוביץ פרלה, מזוז אלי.
 
צוות המחלקה לאומנות הקולנוע והטלוויזיה - אורי סיוון, דורון צברי, דר' ענר פרמינגר, אבוטבול אלון, אבי מוגרבי, דר' צבי טל, ענת ענבר, יעל ענבר , ריקי אריכא, שאול ביבי, אייל סיוון, שלומי אלקבץ, מכבית אברמזון, לסינק גיל. רינת רביד, נעה רמבישסקי לוי, חגי ארד, יוליה מיכין גינזבורג, מורן מרצ'בסקה, סיגל גולן, גבי יונס אהרוני, ניסים אוחנה, אילן שניידר, שלמה אביטל.
 
המועצה האזורית שער הנגב:
ראש המועצה - אלון שוסטר, מנהל מטה אסטרטגי- עודד פלוט, דיתי ארד- מ"מ דובר,  קיבוץ ברור חיל – עמי גלאון, מנהל המחלקה לתרבות ופנאי- חזי בוצר.

אגודת הסטודנטים
:
יו"ר האגודה- נתי מסינג,  גזברית – בטיטו זיווה.

עיריית שדרות
- ראש העיר- עו"ד אלי מויאל, מנהל אגף שפ"ע – ג'קי אלחרט.

סינמטק שדרות:
הנהלת עמותת הסינמטק: זוהר אביטן, פרופ' זאב צחור, אפרים סדון, אבי סולימני, חזי בוצר, קובי אוז.
צוות הסינמטק:
מנהל הסינמטק- בני כהן, מנהל תפעול ומקרין- שמעון עמר, מנהל שיווק ותוכנייה- ניר חופי, מנהלנית- אופירה ביננפלד, סדרנים וקופאים- זיוה בטיטו, שמרית ביטון, רעות הרשקו, מוריאל נבו, קרן סלומון, שלום אדג'י.
מתנ"ס שדרות: מנהל- אבי סולימני, מנהלנית- נוה כהן, אתי שפדוב, יונתן אבוקסיס, אדי עזרן.

המרכז לאומנויות הבמה:  מנהל המרכז- מיכה ביטון, מנהל אדמיניסטרטיבי- שמעון כהן.
מועצת הקולנוע: שר המדע התרבות והספורט- ראלב מג'דלה, ראש מנהל תרבות- מיכה ינון, יו"ר המועצה הישראלית לקולנוע – רוני מילוא, חברי המועצה הישראלית לקולנוע, אתי כהן, מיכל סגיב.
קשת: אבי ניר, אודי ליאון, רון לשם , טלי גורן, נילי גרינבלט, עופר בדרשי, דנה רפפורט,  מירב, דמרי יגאל, ערין שחברי.
סרטי יונייטד קינג: אבי נשר, משה אדרי, ליאון אודרי, דודי זילבר, לירון אדרי, שירה קליימן, מיכל זילברמן, גלי כץ, אורי אגוז, נדב זילבר, חנה בירן, עינת כהן, אביטל רוזן.

  סרטי אורלנדו: עודד הורוביץ, רוני מהדב.
חמישה כוכבים: דוד חסקי, מושיק חסקי, נטלי לגזיאל.

הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו: נורית דאבוש , איילת מצגר,  משה שוורץ,  ,אלונה אריאל- להב, מירב באשר, יוסי מולה, יפעת בן שושן.
מפעל הפיס: מנהלת המועצה לתרבות ולאומנות – אסתי דינור.
קרן רבינביץ - פרויקט קולנוע: גיורא עיני, נחמן אינגבר, גלית כחלון.
קרן הקולנוע הישראלי - כתריאל שחורי, דוד ליפקינד, אביטל בקרמן.
קרן גשר לקולנוע רב תרבותי - זיו נווה, אסתר ברינבורם.
שגרירות שוויץ: שגריר שויץ - פרנסואה שפוי, ממלא מקום שגריר- אנדרי מוטיל, רנטה שרענק.
 שגרירות צרפת: שגריר צרפת- ז'אן מישל קאזה,  אוליביה טורנה, יעל ברוך.
מכון מנדל: ישראלה שאער, אסתר בירס, ד"ר זאב דגני.
סינמטיפ: מיכאל קליין, ליצי מרכוס.
עיריית רהט: מנהל אגף בלתי פורמאלי לחינוך- מחמוד אל עמור.
עיריית נתיבות: יחיאל זוהר.
משרד החוץ: מדור קולנוע-  אורי אמיתי, יפה אוליביצקי.
מילגה - נויה אלון, רינת שמאי, שרי אסודי.
קק"ל: אלישע מזרחי.
אייס: דני שטראוך.
תימקו בירה בע"מ : לירן כהן.
הקרנה ברהט: טלאל אלקרנאי,מחמוד אלעמור, חסין אלרפאיעה, ד"ר עואד אבו-פריח, יוסף אבו- סהיב, האוכב סואלמה, עמותת אלעהד, צעד קדימה- מאג'ד אלכמלאת, אמל אלנסאסרה, ראמז אזברגה, עטוה אבו- ענזה, אסמעיל בשאעלה, חליל אלעמור, אברהים אלגרנאוי, ראיד מכאוי, עבד אלמנעם אלאסד. 
רדיו דרום: יגאל חיים, דוד יוסוב, לילך נגיד, לימור מיכאלי.
YNET: אורלי אסולין.
מרכז הידרותרפי - צורי איתי.
ש.ע.ל: וקנין אלין.

סינמטק ירושלים: מנהלת הסינמטק- ליה ון- ליר, מנהל ארכיון- מאיר רוסו, מנהל התוכנייה- נבות ברנע.
סינמטק חיפה: מנהל הסינמטק- ניסים בן ג'ויה, מנהל  מכירות ושיווק- אורון פרץ.
סינמטק תל אביב: מנהל – אלון גרבוז, מנהל תוכנייה- פיני שץ, מנהל אדמיניסטרטיבי- יגאל חיים.
 
תודות מיוחדות - אבי נשר, משה אדרי, ליאון אודרי, לירון אדרי, דוד – בן שיטרית, אריאל סיפל, אייל סיוון, יואל ויינברג, מיכאל (מיכלה) קהת, פרופ' חביבה פדיה, שי בן יעיש, נעה רמבישבסקי לוי, עמיחי שטיינברג.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player